Previous
Next
Previous
Next

Dwie osoby ranne w wypadku w Dęborzynie

PolicjaPolicjanci wyjaśniają okoliczności wczorajszego wypadku w Dęborzynie. Kierująca vectrą wpadła w poślizg, doprowadzając do przewrócenia się pojazdu. Do szpitala trafiły dwie młode kobiety jadące samochodem.
Do wypadku doszło wczoraj przed godz. 14 w miejscowości Dęborzyn. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca pojazdem marki Vauxhall Vectra, 20-letnia mieszkanka Jodłowej, nie dostosowała prędkości do panujących warunków drogowych. Kobieta straciła panowanie nad pojazdem uderzyła w zjazd do posesji i doprowadziła do przewrócenia się pojazdu. Przewrócony pojazd wsparł się dachem na stojące w rowie renault megan, biorące udział we wcześniejszej kolizji. Kierująca oraz jej pasażerka, 16-letnia mieszkanka Jodłowej, w wyniku doznanych obrażeń zostały przewiezione do szpitala w Dębicy. Postępowanie prowadzi Komisariat Policji w Brzostku.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.