Previous
Next
Previous
Next

Ferie w Miejskim Ośrodku Kultury

7171Miejski Ośrodek Kultury w Dębicy przygotował ofertę kulturalno-rozrywkową dla dzieci i młodzieży na czas ferii zimowych. W Domu Kultury „Śnieżka” oraz w Galerii Sztuki zaplanowano warsztaty artystyczne. Kino „Śnieżka” wyświetlać będzie filmy dla młodego widza.
Galeria Sztuki MOK w Dębicy organizuje zajęcia plastyczne dla dzieci i młodzieży w pierwszym tygodniu ferii zimowych. Zajęcia odbywać się będą w godz.10.00-12.00, w poniedziałek i środę dla dzieci ze szkół podstawowych, we wtorek i czwartek dla młodzieży z gimnazjum i szkół średnich. Koszt 5 zł od osoby za jeden dzień. Więcej informacji: Galeria Sztuki MOK w Dębicy, ul. Akademicka 8, tel. 14 6702351, e-mail: galeriamok@op.pl.
Przez cały okres ferii zimowych w Domu Kultury „Śnieżka” prowadzone będą zajęcia dla uczniów szkół podstawowych: taneczne i ruchowe, spotkania z teatrem, gry, zabawy i finałowy bal. Zajęcia są bezpłatne i odbywają się w godz.9.00-13.00. Więcej informacji: Dom Kultury „Śnieżka”, ul. Bojanowskiego 18, tel. 14 6703167, e-mail: dksniezka@poczta.onet.pl.
Ponadto Kino „Śnieżka” zaprasza dzieci i młodzież, zarówno na przedpołudniowe, jak i popołudniowe seanse filmowe, bilet w cenie 10 zł. Szczegółowy repertuar można znaleźć na stronie internetowej: dksniezka.mokdebica.pl.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.