Previous
Next
Previous
Next

Krzysztof Krawczyk. Nigdzie nie ma takich problemów jak w powiecie dębickim

IMG_1353Na dzisiejszej sesji głos w imieniu przedsiębiorców zabrał Krzysztof Krawczyk. Pracuję obecnie w firmie Bankorbet. Działamy na terenie dwóch powiatów- dębickiego i tarnowskiego. Nigdzie nie ma tak źle jak u nas w powiecie dębickim
Krawczyk obecnie pracuje w firmie produkującej beton, która dowozi ten materiał na budowę autostrady. W powiecie tarnowskim to do mnie przyjeżdżają urzędnicy przywożąc mi indywidualne zezwolenia na przejazd naszych betoniarek po drogach – mówił Krzysztof Krawczyk. A u nas tylko policja i kamery na drogach. W Straszęcinie przez trzy dni widziałem więcej policyjnych patroli niż w ciągu trzech miesięcy na trasie Dębica – Tarnów gdzie dojeżdżam do pracy codziennie.
Krawczyk zaapelował do Bielawy słowami posła Stanisława Ożoga, które ten skierował do Władysława Bielawy  (można go przeczytać tutaj: http://ziemiadebicka.pl/ozog-bielawy-jesli-firmy-transportowe-zbankrutuja-ludzie-straca-prace/) aby pochylił się nad roblemami firm transportowych z powiatu dębickiego.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.