Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Marszałek Ortyl do starosty Bielawy: „mam nadzieję, że panu Staroście nie jest obojętny los mieszkańców powiatu dębickiego”

IMG_1384Marszałek Województwa Podkarpackiego Władysław Ortyl przesłał pismo do starosty Władysław Bielawy. Jest ono reakcją na na protest przedsiębiorców z terenu powiatu dębickiego, którym ograniczenia tonażowe utrudniają prowadzenie firm.
Pismo można zobaczyć tutaj
Pismo od Marszałka

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.