Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Pilzno. 700 tys. zł dofinansowania na kanalizację

pilzno-herbBudowa kolejnego odcinka sieci kanalizacyjnej w Pilźnie oraz zakup nowego wozu asenizacyjnego to najnowsze plany Gminy Pilzno na ten rok. Ich realizacja będzie możliwa, bo gmina pozyskała dofinansowanie z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich w wysokości około 700 tys. zł.
Pozwoli ono pokryć 75 procent kosztów budowy kanalizacji, których ostateczną wysokość będzie znana po rozstrzygnięciu przetargu.  Planowana jest budowa odcinka przy ulicach Ściegiennego, Staszica i przy Rynku o łącznej długości  wynoszącej niespełna 1000 metrów. Podłączonych do niej zostanie kolejnych kilkadziesiąt domów. Przewidywany termin sfinalizowania prac to koniec grudnia tego roku.
Do końca września tego roku ma być również zakupiony nowy wóz asenizacyjny dla Miejskiego Zakładu Wodociągów i Kanalizacji. Będzie on wykorzystywany do wywożenia do oczyszczalni nieczystości z nieskanalizowanych rejonów gminy. Mając drugi samochód Miejski Zakład Wodociągów i Kanalizacji będzie mógł zmniejszyć czas oczekiwania na realizację usługi.

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.