Previous
Next
Previous
Next

Uroczysty odbiór zbiornika i hydroforni w Podgrodziu

Rysunek1Długo oczekiwany odbiór zbiornika i hydrofornia w Podgrodziu. Koszt budowy i renowacji zbiornika wyniósł łącznie 115 000zł. Słoneczna pogoda i woda- spotkanie dwóch żywiołów- tak podsumował dzisiejszy odbiór proboszcz parafii Podgrodzie Jan Michalik, który poświęcił nową inwestycję. Na spotkaniu był obecny również Wójt Gminy Dębica Stanisław Rokosz, kierownik Zakładu Wodociągów i Kanalizacji Rafał Polański, Sołtys Podgrodzia Władysław Florka, Radny Ryszard Stelmach oraz licznie zebrane społeczeństwo. Inwestycja objęła renowację zbiornika 50m³ oraz budowę hydroforni 2 pomp o wydajności 6m³/h zdalnie starowane z Zakładu Wodociągów i Kanalizacji w Brzeźnicy. Zadanie zostało zakończone przed czasem dlatego , że było dla tych 7 podłączonych gospodarstw najważniejsze, woda to przecież źródło życia- mówił Stanisław Rokosz.
 
 
 
 

 

Podziel się z innymi

Shares

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.