Previous
Next
Previous
Next

Konferencja „Kobieta Aktywna”

PICT0666Na zaproszenie  Europoseł Elżbiety Łukacijewskiej do Rzeszowa w piątek   4 kwietnia 2014 r. udały się panie z Gminy Dębica na organizowaną już po raz piąty konferencję „Kobieta Aktywna”. Po raz drugi zaproszenie do udziału w spotkaniu przyjęła Anna Komorowska, małżonka Prezydenta RP, która co roku obejmuje konferencję swoim Patronatem Honorowym. Przedstawicielki Kół Gospodyń Wiejskich działających na terenie gminy Dębica wraz z  sekretarz Agnieszką Żurek miały wspaniałą okazję osobiście spotkać się z Panią Prezydentową. Konferencja odbyła się w Filharmonii Podkarpackiej im. A. Malawskiego w Rzeszowie, którą poprowadził Maciej Orłoś. Spotkanie zostało podzielone na dwa panele: MIĘDZY DOMEM A BIUREM, czyli jak połączyć macierzyństwo z ambicjami i przedsiębiorczością oraz SUKCES ZRODZONY Z PASJI  z cyklu kiedy ciężka praca i upór nie wystarczają.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.