Previous
Next
Previous
Next

Ślubowanie nowych funkcjonariuszy Policji

policjantyDziś w Komendzie Powiatowej Policji w Dębicy odbyło się uroczyste ślubowanie nowych policjantów. Ślubowanie przyjął Komendant Powiatowy Policji w Dębicy insp.Paweł Filipek.
Dziś o godz. 10 w Komendzie Powiatowej Policji w Dębicy odbyło się uroczyste ślubowanie nowo przyjętych do służby policjantów. Młoda funkcjonariuszka, oraz funkcjonariusz wypowiedzieli słowa przysięgi:
Ja, obywatel Rzeczypospolitej Polskiej, świadom podejmowanych obowiązków policjanta, ślubuję: służyć wiernie Narodowi, chronić ustanowiony Konstytucją Rzeczypospolitej Polskiej porządek prawny, strzec bezpieczeństwa Państwa i jego obywateli, nawet z narażeniem życia. Wykonując powierzone mi zadania, ślubuję pilnie przestrzegać prawa, dochować wierności konstytucyjnym organom Rzeczypospolitej Polskiej, przestrzegać dyscypliny służbowej oraz wykonywać rozkazy i polecenia przełożonych. Ślubuję strzec tajemnicy państwowej i służbowej, a także honoru, godności i dobrego imienia służby oraz przestrzegać zasad etyki zawodowej.”
Komendant Powiatowy Policji w Dębicy insp. Paweł Filipek, pogratulował nowo przyjętym policjantom i życzył wielu sukcesów zawodowych podczas szkolenia i służby. Nowi funkcjonariusze złożyli ślubowanie w obecności kadry kierowniczej Komendy Powiatowej Policji w Dębicy.
Życzymy powodzenia.
źródło. KPP Dębica

Podziel się z innymi

Shares

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.