Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Zajączki, pisanki, kurczaczki w Galerii MOK

P10300358 kwietnia  w Galerii Sztuki MOK w Dębicy nastąpiło uroczyste ogłoszenie wyników, wręczenie nagród i wernisaż prac Wojewódzkiego Konkursu „Zajączki, pisanki, kurczaczki… – ozdoby wielkanocne” zorganizowanego przez Zespół Szkół Specjalnych w Dębicy we współpracy ze Starostwem Powiatowym w Dębicy i Galerią Sztuki MOK w Dębicy.
W wernisażu wzięli udział przedstawiciele ośrodków i szkół specjalnych z terenu województwa podkarpackiego, uczniowie i nauczyciele Zespołu Szkół Specjalnych w Dębicy oraz zaproszeni goście: p. Barbara Pelczar – Białek – dyrektor Wydziału Edukacji, p. Mariusz Trojan – wiceburmistrz Dębicy, p. Barbara Pocheć – wicedyrektor Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej, p. Elżbieta Kłęczek – dyrektor Specjalistycznej Placówki Wsparcia Dziennego i Wczesnego Wspomagania Rozwoju Dziecka oraz p. Ryszard Kucab – kierownik Galerii Sztuki MOK.
Do konkursu zakwalifikowano 64 prace uczniów z ośmiu placówek: Specjalnych Ośrodków Szkolno – Wychowawczych w Mielcu, Ropczycach, Jaśle, Rudniku nad Sanem, Lubaczowie, Brzozowie, Strzyżowie oraz Zespołu Szkół Specjalnych w Dębicy. Prace konkursowe wykonane były różnymi technikami (między innymi: origami modułowe, quilling, prace w glinie i inne) z wykorzystaniem ciekawych materiałów. Wiosenna kolorystyka i pomysłowość wykonanych ozdób wprowadziły uczestników wernisażu w klimat Świąt Wielkanocnych. Komisja konkursowa w składzie: p. Barbara Pelczar – Białek, p. Ryszard Kucab i p. Mariola Zając dokonała oceny prac i przyznała:
Kategoria I (kl. I – III)
I miejsce – Piotr Stawarz, kl. III – Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy w Strzyżowie
II miejsce – Karina Wojtuń, kl. III – Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Strzyżowie
III miejsce – Kacper Rączka, kl. III – Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Rudniku nad Sanem
Kategoria II (kl. IV – VI)
I miejsce – Jan Janiec – Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Rudniku nad Sanem
II miejsce – Przemysław Stopyra – Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Jaśle
III miejsce – Sylwia Wojtuła, – Zespół Szkół Specjalnych w Dębicy
Kategoria III (gimnazjum)
I miejsce – Janusz Pociask – Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Ropczycach
II miejsce – Mateusz Kwiatek – Zespół Szkół Specjalnych w Dębicy
III miejsce – Jakub Pawelak – Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Mielcu
Kategoria IV (szkoła przysposabiająca do pracy)
I miejsce – Justyna Switek – Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Mielcu
II miejsce – Joanna Skibińska – Zespół Placówek im. Jana Pawła II w Lubaczowie
III miejsce – Mateusz Boroń – Zespół Szkół Specjalnych w Dębicy

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.