Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Dzień Matki w Centrum Kultury i Bibliotek gminy Dębica

1111111111111111111111111111111111111111111111111124 maja 2014 roku w Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Dębica odbyła się Akademia z okazji Dnia Mamy i Taty, na którą przybyli rodzice z terenu Gminy Dębica. Akademię rozpoczął występ dzieci z grup Hip-Hopowych działających przy CKiB prowadzonych przez Panią Sylwię Stefańską. Następnie Dyrektor Centrum Kultury Pan Marcin Ciszek powitał przybyłych gości, oraz złożył serdeczne życzenia wszystkim Mamom i Tatom z okazji ich święta, jednocześnie zapraszając do obejrzenia programu artystycznego przygotowanego przez grupy działające przy CKiB. W części pierwszej programu zaprezentowały się zespoły taneczne: „Mała Rytmika”, „Pasja” i „Rytm” których opiekunem jest Pani Anna Pietruszewska-Sarama, grupa „Kolorowy Piruet” z Brzeźnicy – opiekun Zuzanna Blezień, kabaret „ŻABA” prowadzony przez Panią Dorotę Bielatowicz, solowy występ Kasi Wójcik z Grupy Hip-Hopowej. W drugiej części zagościła muzyka i tańce ludowe w wykonaniu: Zespołu Pieśni i Tańca „Wisłoczanie” z Pustkowa-Osiedla oraz „Mali Wisłoczanie” z Pustkowa, Nagawczyny, Paszczyny, Pustkowa-Osiedla, opiekunem tych grup jest Pan Maciej Sobotowski. Oprawę muzyczną zapewniła kapela ludowa pod kierownictwem Pana Łukasza Chorążaka. W programie wystąpiły również Panie z „Klubu Aktywnych Kobiet”, które zaprezentowały wiązankę pieśni cieszyńskich.  Każde dziecko otrzymało kwiat, który wręczyło swoim rodzicom. Na zakończenie ze sceny w imieniu wszystkich złożono życzenia przybyłym Mamom i Tatom.

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.