Previous
Next
Previous
Next

Melodie Ojczyzny – zmiana godziny koncertu

 000000000000000000000000Nastąpiła zmiana godziny Gali Jubileuszowej 25-lecia Światowego Związku Żołnierzy Armii Krajowej w Dębicy, która odbędzie się 30 maja w Domu Kultury „Śnieżka”. Koncert zatytułowany „Melodie Ojczyzny” rozpocznie się o godz.17. Wystąpią Ewa Książek i Bernadetta Gromek-Caputa oraz uczniowie II LO w Dębicy.

Podziel się z innymi

Shares

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.