Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

DAP Girls coraz bliżej II ligi

000000000000000We wczorajszym meczu III ligi kobiet, dębiczanki z DAP Girls pokonały na wyjeździe MOTOR PrzEmyśl 3:1. Bramki dla DAP Girls: Justyna Woźny x2, Aleksandra Ząbek – rajdem przez całe boisko. Następny mecz, który będzie decydował o awansie do II ligi piłkarskiej kobiet w najbliższą sobotę 24 maja o godz 17.00 na stadionie dawnej jednostki wojskowej przy ulicy kademickie. Piłkarki DAp Girls zmierzą się z Aquilą Stalowa Wola Szczegóły na Fun Page’u DAp Girls – https://www.facebook.com/pages/DAP-GIRLS/236690016505105

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.