Previous
Next
Previous
Next

PiS wciąż nie ma kandydata na burmistrza Dębicy

IMG_1900
Stefan Bieszczad ma prawie gwarantowane poparcie PiS, jeśli zdecyduje się kandydować na burmistrza Dębicy. Ale on sam wciąż nie podjął jeszcze decyzji.

Jeśli wystartuje Stefan Bieszczad ma prawie gwarantowane poparcie PiS, jeśli nie on to kto? PiS do dziś nie ma pewnego kandydata na burmistrza Dębicy i wciąż szuka.
Wciąż mówi się o kandydaturze Pawła Wolickiego, który jakby nie spojrzeć jest burmistrzem popieranym przez PiS. Wolicki co prawda wystartował z własnego komitetu wyborczego, ale PiS go poparł i pewnie dzięki temu miedzy innymi wygrał ostatnie wybory. Ale jasnej deklaracji nie ma.
Stefan Bieszczad wciąż nie określił swoich zamiarów.
W pewnym sensie trzyma PiS w szachu. Jeśli zdecyduje się wystartować PiS raczej nie odmówi mu poparcia i dzięki poparciu Wspólnoty Ziemi Dębickiej jego wygrana jest bardzo prawdopodobna. Wygodniejszą sytuacją byłaby dla niego kandydatura Mariusza Trojana, obecnego wiceburmistrza ale w samym PiS-ie specjalnego entuzjazmu dla takiego pomysłu nie ma.
Wiele wyjaśnią nadchodzące wybory do Europarlamentu – mówi jeden z działaczy PiS. Jesteśmy przekonani, że wygramy pytanie tylko jak wysoko. Wtedy będą podejmowane dalsze rozmowy aby wyłonić kandydata na burmistrza.
 

Podziel się z innymi

Shares

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.