Previous
Next
Previous
Next

Samochód dachował w okolicach Róży. Kierowca uciekł i zabrał ze sobą tablice rejestracyjne

police1Około godziny temu w okolicach Róży dachował osobowy Volkswagen. Kierowca uciekł i zabrał ze sobą tablice rejestracyjne. W wypadku ranna została jedna osoba.
Świadkowie zdarzenia twierdzą, że auto pędziło z bardzo dużą prędkością. Kierowca nagle stracił panowanie nad kierownicą i auto dachowało. Prowadzący pojazd najprawdopodobniej był pijany, w samochodzie znaleziono butelkę wódki i „przepitkę”. Uciekając był jednak na tyle trzeźwy, że zabrał tablice rejestracyjne samochodu. I zostawił rannego pasażera. Obecnie na miejscu są policjanci i strażacy. Trwa akcja ratunkowa i poszukiwania kierowcy.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.