Previous
Next

Trwają prace na „Nieustraszonymi”. Wczoraj uczennice z II LO spotkały się z Marią Góra Szczygieł.

marysiaZa kilka tygodni ukaże się drugie wydanie książki o dębickich Amazonkach. Nieustraszone II. Po raku może być pięknie  – taki tytuł będzie nosić nowa książka o kobietach, które przeszły chorobę nowotworową. Wczoraj uczennice  II LO w Dębicy – Joanna Ziemiańska i Paulina Podżus rozmawiały z Marią Góra Szczygieł.
„Chciałam żyć, po prostu!” – podczas ośmioletniej walki z rakiem to właśnie ta myśl mobilizowała Panią Marię Góra-Szczygieł do dalszych zmagań z chorobą. Zwyciężyła i stara się pięknie żyć i pomagać innym – te słowa przekazała młodym dziewczynom podczas wczorajszego spotkania. Mówiła również o potrzebie badań i nie uleganiu złudnemu przekonaniu, że „rak mnie nie dotyczy”.
Choroba może dotyczyć każdego, w każdym wieku – przekonuje Maria Góra Szczygieł. Ale można z nią walczyć i wygrać. A potem pięknie żyć.
O tym jak można żyć po raku wszyscy chętni będą mogli przeczytać w „Nieustraszonych II”.
 

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.