Previous
Next
Previous
Next

Konkurs fotograficzny: Wakacje z czworonogiem ;-) Czekamy na zdjęcia!

suniaWszystkich właścicieli zwierząt, którzy spędzają urlopy ze swoimi czworonogami, zapraszamy do udziału w konkursie fotograficznym – „Wakacje z czworonogiem ;)„ . Do końca sierpnia br. czekamy na zdjęcia przedstawiające psy, koty, czy inne zwierzęta, podczas letniego wypoczynku. Wszystkie fotografie będą zamieszczane w DSCN0488naszej galerii, a początkiem września wybierzemy pięć – naszym zdaniem – najlepszych, których autorzy otrzymają książki, filmy familijne, przysmaki i akcesoria dla zwierzaków.
Chcemy pokazać, że wakacje z czworonogiem mogą być udane, a urlop nie jest powodem do porzucenia zwierzęcia np. w przydrożnym rowie, czy przywiązania do drzewa w lesie. Obecnie z łatwością można znaleźć takie ośrodki, gdzie obecność zwierząt nie stanowi problemu.
Jeśli nie jesteśmy w stanie zabrać swojego zwierzęcia na urlop, bo wyjeżdżamy np. do kraju do którego zabranie zwierzęcia jest znacznie utrudnione, musimy rozważyć albo powierzenie go odpowiedzialnej i troskliwej opiece rodziny, czy znajomych, albo wysłanie do hotelu dla zwierząt. Jeśli stać nas na wyjazd na urlop to na zwierzęcy hotel również!
Hotele dla zwierząt towarzyszących w regionie:
https://www.facebook.com/podbeskidem – Hotel dla zwierząt (psy i koty) – POD BESKIDEM – Jasło, tel. 888 303 929
http://kitawmiescie.pl/ (koty) – Rzeszów, tel. 535 384 235
Hotel dla zwierząt – Bobrowa – tel. 508 861 894
Jeśli zabierasz swojego czworonoga na wyjazd zagraniczny, koniecznie sprawdź szczegółowe wymogi danego kraju, którego granice będziecie przekraczać. Szczegółowe informacje uzyskasz dzwoniąc lub odwiedzając strony Głównego Inspektoratu Weterynaryjnego, w zakładce dotyczącej podróży ze zwierzętami towarzyszącymi www.wetgiw.gov.pl.
Należy pamiętać, że rozłąka dla zwierząt jest niezrozumiała i trudna do zaakceptowania. Najlepiej więc spędzać wakacje razem

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.