Previous
Next
Previous
Next

Matematyk Roku 2014

DSCF908710 czerwca 2014r. w Domu Kultury Kosmos odbyło się uroczyste podsumowanie i wręczenie nagród w II Dębickim Konkursie Matematycznym dla Gimnazjalistów o tytuł Matematyk Roku 2014. Organizatorami konkursu byli Miejski Zarząd Oświaty w Dębicy, Miejskie Gimnazjum nr 2 w Dębicy oraz Zespół Szkół Zawodowych nr 1 im. Jana Pawła II w Dębicy. Patronat honorowy nad konkursem objął Burmistrz Miasta Dębicy. 
„Konkurs miał na celu rozwijanie i doskonalenie wiedzy w zakresie matematyki na poziomie gimnazjum i składał się z dwóch etapów: etap szkolny, w którym wzięło udział 64 uczniów z dębickich gimnazjów oraz miejski z udziałem 20 najlepszych matematyków wyłonionych w eliminacjach szkolnych” – mówi Ireneusz Kozak, dyrektor Miejskiego Zarządu Oświaty w Dębicy.
Tytuł Matematyka Roku 2014 zdobył Przemysław Kujawski, uczeń Miejskiego Gimnazjum nr 4. Drugie miejsce w konkursie zajęła Olga Małochleb, również z Miejskiego Gimnazjum nr 4, a miejsce trzecie wywalczył Jędrzej Miś z Miejskiego Gimnazjum nr 2.
Nagrody, ufundowane przez Urząd Miejski w Dębicy i Miejskie Gimnazjum nr 2, wręczyli zwycięzcom burmistrz miasta Dębicy Paweł Wolicki oraz przewodniczący Rady Miejskiej Stanisław Leski.
Serdecznie gratulujemy wiedzy i umiejętności matematycznych oraz życzymy sukcesów w kolejnych edycjach konkursu.

 

Podziel się z innymi

Shares

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.