Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Edward Brzostowski na otwarciu Biedronki w Straszęcinie. Jak za dawnych Igloopolowskich czasów

IMG_5442Na otwarciu sklepu Biedronki w Straszęcinie pojawił się Edward Brzostowski. – To moja rodzinna wieś, chcę być tu gdy dzieje się coś ważnego – mówi twórca Igloopolu.
Igloopol wciąż obecny jest w pamięci mieszkańców wsi. – Panie Edwardzie, niech wróci Igloopol – mówił jeden z mieszkańców robiących zakupy w Biedronce gdy witał się z Brzostowskim. – Rozwalili Igloopol – odpowiedział mu były wiceminister. Brzostowski nie ukrywał zadowolenia, że w Straszęcinie powstała taka placówka.
-Przypominają mi się dawne, dobre igloopolowskie czasy. Kilkaset metrów stąd tętniły życiem zakłady Kombinatu, tysiące ludzi miało pracę. Takie sklepy jak ten dziś w Straszęcinie otwieraliśmy w całym kraju i poza jego granicami. Dziś jak patrzę na ruiny szklarni w Straszęcinie, na nigdy nie zbudowaną szkołę rolniczą w mojej rodzinnej wsi to wciąż pytam – komu to przeszkadzało? Dlaczego  nikt nie poniósł odpowiedzialności za doprowadzenie do ruiny kombinatu, który mógłby być dziś wizytówką naszego kraju – mówi Edward Brzostowski.
Do Brzostowskiego podchodziło wielu kupujących tego dnia w Biedronce i witało się jak z kimś kogo darzą szacunkiem.
– To był mój szef – mówi jeden z nich. Nigdy w życiu nie wiodło mi się tak dobrze jak w czasach, gdy pracowałem w Igloopol-u.

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.