Previous
Next
Previous
Next

Prokratura Apelacyjna w Warszawie o sprawie Bogusława Płodzienia

00000000000000000000000000000000Tuż po informacji o tym, że mieszkający w Żyrakowie Bogusław Płodzień również stał obiektem zainteresowania wymiaru sprawiedliwości zwróciliśmy się z pytaniem do Prokuratury Apelacyjnej w prosiliśmy o informacje co spowodowało, że polityk ten ma takie kłopoty. Pytaliśmy też, czy inne osoby z terenu powiatu dębickiego związane z Bogusławem Płodzieniem będące w kręgu zainteresowań służb specjalnych. Dziś otrzymaliśmy odpowiedź od rzecznika Prokuratury Apelacyjnej w Warszawie, której treść zamieszczamy poniżej.

W związku z nadesłanym, e-mail’em, Pana pismem z dnia 11 lipca 2014 r. i zawartymi w nim pytaniami uprzejmie informuję, że z uwagi na etap prowadzonego w Wydziale V-tym do Spraw Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji Prokuratury Apelacyjnej w Warszawie postępowania sygn. Ap V Ds. 82/14, które pozostaje w toku, z uwagi na dobro tego śledztwa brak możliwości udzielenia odpowiedzi na Pańskie pytania.

Ponadto zasadą jest, że w postępowaniu karnym osoba podejrzana o treści zarzutów pozyskuje informację ze stosownego postanowienia wydanego w tym zakresie, a nie z mediów.

Z poważaniem
Rzecznik Prasowy
Prokuratury Apelacyjnej
w Warszawie
Zbigniew Jaskólski

Podziel się z innymi

Shares

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.