Previous
Next
Previous
Next

Tragiczny wypadek na pilźnieńskiej obwodnicy

06Do poważnego wypadku doszło w sobotę na obwodnicy Pilzna. Zdarzenie miało miejsce około godz. 15. Do szpitala w Rzeszowie przetransportowany został 38-letni motocyklista. Niestety, w wyniku doznanych obrażeń zmarł.
Wstępne ustalenia policjantów wskazują na nieprawidłowy manewr wyprzedzania motocyklisty. Kierujący motocyklem yamaha jadąc w kierunku Tarnowa podczas wyprzedzania ciężarówki zjechał na przeciwny pas ruchu i zderzył się czołowo z peugeotem 307. Nieprzytomnego motocyklistę, mieszkańca Obornik przetransportowano śmigłowcem do rzeszowskiego szpitala, gdzie w wyniku odniesionych urazów zmarł. Kierujący peugeotem 27-letni mieszkaniec Jarosławia oraz jego troje pasażerów po zaopatrzeniu medycznym w dębickim szpitalu zostali zwolnieni do miejsca zamieszkania. Zabezpieczony przez funkcjonariuszy materiał dowodowy pomoże w dokładnym ustaleniu przebiegu wypadku.Postępowanie prowadzi Komisariat Policji w Pilźnie.


fot. PSP Dębica

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.