Previous
Next

Wakacje nad morzem

powr__t_1Od 3 do 16 lipca w Mrzeżynie, w Ośrodku Szkoleniowo – Wychowawczym „Karolówka” nad morzem wypoczywała 28 osobowa grupa dzieci i młodzieży – podopiecznych Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Dębicy. Kolonia sfinansowana została przez Podkarpackie Kuratorium Oświaty w Rzeszowie, które zleciło jej organizację Związkowi Młodzieży Wiejskiej „Wici.” Dębicki MOPS zapewnił natomiast transport na miejsce zbiórki dzieci w Rzeszowie oraz ich powrót do Dębicy.
Podczas blisko dwutygodniowego pobytu nad morzem dzieci miały okazję m.in. zwiedzić Kołobrzeg, zobaczyć latarnię morską, odbyć rejs statkiem oraz skorzystać z szeregu atrakcji w parku linowym. Najwięcej czasu koloniści spędzili na plaży oraz na spacerach, bo ich całemu pobytowi nad morzem towarzyszyła piękna pogoda. Jak na każdym tego typu wyjeździe nie brakowało wspólnych zabaw i wieczornych kolonijnych spotkań i dyskotek. Był to już dziesiąty wyjazd dzieci, podopiecznych dębickiego MOPS na letni wypoczynek. Podobnie jak w latach ubiegłych dzieci wróciły wypoczęte, opalone, a na ich powrót czekali stęsknieni rodzice. 

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.