Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Wypadki w Równym i w Dębicy

111111111111111Policjanci wyjaśniają okoliczności dwóch wypadków. W Równem zderzyły się dwa samochody, trzy osoby zostały ranne. W Dębicy kierujący toyotą potrącił pieszą. Ranna kobieta trafiła do szpitala.
Policjanci wyjaśniają okoliczności dwóch wypadków. W Równem zderzyły się dwa samochody, trzy osoby zostały ranne. W Dębicy kierujący toyotą potrącił pieszą. Ranna kobieta trafiła do szpitala.

Około godz. 20.30 w Równem w powiecie krośnieńskim doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca volkswagena golfa nie zdążył zahamować i uderzył w tył toyoty. Do szpitala trafiły trzy osoby jadące toyotą, na szczęście ich obrażenia okazały się niegroźne i po opatrzeniu zostały zwolnione do domu.

Po godz. 20 w Dębicy na ul. Lwowskiej kierujący toyotą potrącił kobietę, która prawdopodobnie weszła wprost pod jadący samochód. Piesza z urazem nogi została przewieziona do szpitala.
źródło. Podkarpacka Policja

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.