Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Grzegorz O. ponownie przed sądem

111111111111111Grzegorza O., zabójca swojej narzeczonej ponownie stanie przed sądem. Proces Grzegorza O. rusza od nowa dzisiaj (wtorek 8 lipca), po tym jak Sąd Apelacyjny skierował sprawę do ponownego rozpatrzenia.

Grzegorz O., 31 letni dębiczanin, skazany za zamordowanie swojej 25 letniej narzeczonej Anny. Mężczyzna już raz został skazany przez Sądem Okręgowym w Rzeszowie na 25 lat wiezienia. Sprawę do ponownego rozpatrzenia skierowała Sad Apelacyjny, po apelacji złożonej przez pełnomocnika Grzegorza O.

Wątpliwości Sadu Apelacyjnego wzbudziła nie sama wina, ale jej stopień. Chodzi tu o to czy w momencie popełnienia morderstwa Grzegorz O. nie działał w stanie silnego wzburzenia. Stan taki wpływa na kwalifikację czynu, stopień winy a tym samym wymiar kary.

Przypomnijmy; do zabójstwa doszło 10 lutego 2013. Z zebranych w śledztwie dowodów wynika, iż 25-letnia Anna dwa dni przed zabójstwem zerwała związek z Grzegorzem O. Para była ze sobą 4 lata, ale nie układało się im najlepiej. Tragicznego dnia Anna przyszła do mieszkania byłego narzeczonego po swojej rzeczy.

Obydwoje pokłócili się. Po kłótni poszli do łazienki na papierosa, by się uspokoić. Wtedy to Grzegorz O. najpierw ogłuszył kobietę dwoma ciosami w głowę pałką do głuszenia ryb. Potem zadał jej 80 ciosów kuchennym nożem.

HR 

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.