Previous
Next
Previous
Next

Znów wypadek na ul.Lwowskiej. Kobieta potrącona na przejściu dla pieszych

111111111111111Wczoraj około godz. 20 na ulicy Lwowskiej doszło do wypadku drogowego z udziałem pieszej. W wyniku zdarzenia do szpitala w Dębicy przewieziona została 30-letnia mieszkanka Dębicy.
Policjanci wyjaśniają okoliczności niedzielnego wypadku, który miał miejsce na ulicy Lwowskiej. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kobieta wbiegła na przejście dla pieszych bezpośredni pod prawidłowo jadący pojazd toyota corolla. W wyniku doznanych obrażeń poszkodowaną przewieziono do szpitala w Dębicy. Kierujący toyotą to 49-letni mieszkaniec Przemyśla. Badanie alkomatem wykazało trzeźwość biorących udział w zdarzeniu osób. Zabezpieczony przez funkcjonariuszy materiał dowodowy pozwoli na szczegółowe wyjaśnienie okoliczności wypadku.
Postępowanie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Dębicy.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.