Previous
Next
Previous
Next

Kinga Lada-Krawczyk, Monika Rojek Kałek oraz Anna Mazur – trzy kobiety na listach PiS startujące do Rady Powiatu Dębickiego.

IMG_1689Kinga Lada Krawczyk, Monika Rojek Kałek oraz Anna Mazur – to trzy panie, które prawdopodobnie będą obok siebie na liście PiS do Rady Powiatu Dębickiego. Jeśli nic się nie zmieni to Kinga Lada-Krawczyk wystartuje z miejsca czwartego, piąta będzie Monika Rojek Kałek a szósta Anna Mazur.
Ciche zwycięstwo w tej rywalizacji odniosła Kinga Lada Krawczyk. Według naszych informacji wszystkie trzy panie zawzięcie rywalizowały pomiędzy sobą o jak najwyższe miejsce na liście. Rozsądzić je miał poseł Jan Warzecha. Poseł unika otwarcie słów o konflikcie pomiędzy paniami, bardziej skłania się do mówienia o rywalizacji.
-To była rywalizacja, a nie konflikt – mówi Jan Warzecha. Wszystkie panie są jednakowo dobrymi kandydatkami, a o kolejności na liście zadecydował statut partii. Stąd też taki układ.
Może to i była rywalizacja, ale bardzo ostra. Z naszych informacji wynika, że niektóre kandydatki interweniowały nawet u władz wojewódzkich w Rzeszowie chcąc zdobyć dla siebie jak najwyższe miejsce na liście. Ale tam odsyłano je do Dębicy, bo tu decyduje się o kształtach list wyborczych. A wszystko skupiało się na głowie biednego posła, który musiał pogodzić ambitne panie. Wczoraj ustalono wspomnianą wyżej kolejność.
-Teraz panie powinny skupić się na dobrej kampanii wyborczej – dodaje Jan Warzecha. Niezależnie od miejsca wszystkie mają takie same szanse aby wejść do Rady Powiatu.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.