Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Marta Pyzińska. Nie ma konfliktu pomiędzy projektem budowy nowego mostu na Wisłoce a możliwością ocalenia mostu kolejowego

pyzinska - bez tlaMarta Pyzińska uważa, że projekt budowy nowego mostu na Wisłoce w Straszęcinie nie przekreśla szans ocalenia mostu kolejowego na Wisłoce. – Przecież dwa mosty łączące dwie części powiatu dębickiego to jeszcze lepsze warunki dla rozwoju regionu – przytomnie zauważa Pyzińska.
Jedno drugiego nie wyklucza – uważa Pyzińska. Most kolejowy należy ocalić, bo czystym nierozsądkiem byłoby dopuścić do jego rozbiórki. To symbol naszego regionu, który jeszcze może długo służyć wielu pokoleniom. A budowa mostu w Straszęcinie? Czemu nie! Jestem jak najbardziej za! Jedno drugiego nie wyklucza. Za Wisłoką jest wiele terenów, które ożywiłyby się gospodarczo gdyby miały dobre skomunikowanie z Dębicą i węzłem autostradowym w Żyrakowie.

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.