Previous
Next
Previous
Next

Czesław Łączak i Wiesław Lada to kolejni radni Sejmiku Wojewódzkiego

laczakObaj pochodzą z gminy Żyraków – Łączak z Nagoszyna ale mieszka w Zawierzbiu a Lada w Żyrakowie. Obaj też w ostatnich wyborach zdobyli mandat do Sejmiku Województwa Podkarpackiego – Łączak z list PiS a Lada z PSL. To wciąż nieoficjalne dane, bo brak ich potwierdzenia przez PKW, ale raczej w tym temacie się nic nie zmieni. Wygląda więc na to, że Dębica będzie miała trzech przedstawicieli w Sejmiku – Stefana Bieszczada, Czesława Łączaka i Wiesława Ladę. Nie zdobył ponownie mandatu Edward Brzostowski, który kandydował z list SLD.

Podziel się z innymi

Shares

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.