Previous
Next

W Dębicy II tura Trojan- Szewczyk

tVKUvKndae1Sx1eBXNStVMFQa9R2ioIF-s2uHmAXR9QW Dębicy za 2 tygodnie, tj. 30 listopada zostanie przeprowadzona II tura wyborów samorządowych.
O fotel Burmistrza Miasta Dębicy powalczą Mariusz Trojan i Mariusz Szewczyk.
Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że Mariusz Trojan uzyskał 4950 głosów, Mariusz Szewczyk 3850, a trzeci Jarosław Śliwa o 144 mniej.
trojan

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.