Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Jerzy Sasak. Most kolejowy został objęty ochroną konserwatorską

IMG_8005Podczas dzisiejszej konferencji prasowej Marty Pyzińskiej, Jerzy Sasak powiedział, że most kolejowy został objęty ochroną konserwatorską. Oznacza to, że coraz bardziej oddala się widmo jego rozbiórki.
Sasak kandyduje ponownie do Rady Powiatu gdzie był radnym przez ostatnie cztery lata. Był tam przewodniczącym Komisji Infrastruktury.
-Kilkanaście dni temu dotarła do mnie informacja, że most kolejowy został objęty ochroną konserwatorską, co oznacza, że nie będzie możliwa jego rozbiórka. Ponadto jeden z filarów stoi częściowo na prywatnej działce, co też skutecznie blokuje jego ewentualną likwidację.
-To dla nas świetna wiadomość – komentuje słowa Sasaka Marta Pyzińska. Teraz mam nadzieje rozpocznie się dyskusja jak wykorzystać ten obiekt. To most, który budowali nasi ojcowie i mam nadzieje, że nasze wnuki będą jeszcze długie lata z niego korzystać.

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.