Previous
Next
Previous
Next

Chciał wręczyć policjantom łapówkę. Grozi mu do 10 lat więzienia.

1111111111111111Nawet do 10 lat pozbawienia wolności grozi mieszkańcowi Bolesławia. Mężczyzna chcąc przekonać policjantów do odstąpienia od dalszych czynności służbowych, zaproponował łapówkę. Funkcjonariusze zatrzymali 28-latka.
Policjanci dębickiego wydziału ruchu drogowego zatrzymali wczoraj do kontroli kierującego oplem vectrą. Powodem kontroli był fakt, że kierujący nie miał zapiętych pasów bezpieczeństwa. Podczas interwencji mężczyzna nakłaniał funkcjonariuszy do odstąpienia od nałożenia na niego mandatu karnego.Mężczyzna chcąc uniknąć odpowiedzialności za popełniony czyn próbował wręczyć funkcjonariuszom 50 złotych. Policjanci natychmiast zareagowali i poinformowali młodego mężczyznę, iż za usiłowanie wręczenia korzyści majątkowej w zamian za odstąpienie od prawnie podjętej czynności, zostaje zatrzymany, a przedmiotowy banknot zabezpieczony jako dowód w sprawie.Dzisiaj w dębickiej prokuraturze mężczyźnie przedstawiono zarzuty, do których się przyznał i dobrowolnie poddał się karze. Za popełnione przestępstwo kodeks karny przewiduje karę nawet do 10 lat pozbawienia wolności.
Postępowanie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Dębic

Podziel się z innymi

Shares

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.