Previous
Next
Previous
Next

Fundacja AVIVA przyznała dębickim kontrabasistom 15 tyś. zł na zakup małych kontrabasów


Jeśli chcesz być szczęśliwy graj na kontrabasie! – to tytuł projektu w ramach którego udało się zdobyć pieniądze zakup małych kontrabasów, które pozwolą na naukę gry na tych instrumentach dzieciom już od piątego roku życia. Dzięki systematycznej pracy dzieci pod okiem profesjonalnego instruktora będą mogły stworzyć wyjątkową orkiestrę dziecięcą.
UZASADNIENIE JURY:
Edukacja muzyczna, szczególnie zespołowa, już od najmłodszych lat pozwala dzieciom wykształcić w sobie nie tylko artystyczną wrażliwość, ale także umiejętność pracy w grupie, zwracanie uwagi na szczegóły i drugiego człowieka. Inicjatywa z Dębicy to oryginalny pomysł uczący systematyczności i konsekwencji. W efekcie może rozwijać unikatowe kompetencje wśród kolejnych pokoleń młodych ludzi.

źródło: http://todlamniewazne.pl/inicjatywa,653,jesli-chcesz-byc-szczesliwy-graj-na-kontrabasie.html

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.