Previous
Next
Previous
Next

Uroczyste ślubowanie nowo przyjętego policjanta

Wczoraj w Komendzie Powiatowej Policji w Dębicy miało miejsce uroczyste ślubowanie nowo przyjętego policjanta.
„Ja obywatel Rzeczpospolitej Polskiej świadom podejmowanych obowiązków policjanta…” – to początek roty ślubowania, którą składa każdy przyjmowany do służby funkcjonariusz. Wczoraj w Komendzie Powiatowej Policji w Dębicy takie ślubowanie złożył nowo przyjęty policjant.
Uroczystości przewodniczył Komendant Powiatowy Policji w Dębicy insp. Paweł Filipek. Ślubowanie poprowadził Naczelnik Wydziału Prewencji podinsp. Jan Wojna.
Nowo przyjęty funkcjonariusz już za kilka dni rozpocznie 6-miesięczny kurs w Szkole Policji w Katowicach. Swoje pierwsze miesiące w mundurze spędzi w służbach patrolowych.
Gratulujemy i życzymy powodzenia.
źródło: Podkarpacka Policja

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.