Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Koncert dla Bartka

Grupa przyjaciół Bartłomieja Hebdy i Miejski Ośrodek Kultury zapraszają na koncert charytatywny „6 dawek życia” dedykowany ciężko choremu Bartkowi. 28 lutego br. w Domu Kultury „Mors” wystąpią: Gang Marcela, Jan Wojdak i Arisa Vinci, Kacper Leśniewski, Dominika Kobiałka, Jakub Prachnowski, Aleksandra Ożóg. Koncert rozpocznie się o godz.17.00, wstęp wolny.
24-letni Bartłomiej Hebda choruje na Chłoniaka Hodgkina, czyli chorobę węzłów chłonnych, z którą walczy od 3 lat. Obecnie jest leczony paliatywnie. By kuracja przyniosła efekty potrzebne jest 6 dawek leku. Każda z nich kosztuje ok. 50 tys. zł. Łącznie Bartek potrzebuje na wyjście z choroby ponad 300 tysięcy złotych. Dotychczas przeszedł dwa nieudane autologiczne przeszczepy, po których pojawiły się uszkodzenia kości udowej oraz bóle kręgosłupa. Infekcja płuc doprowadziła do wycięcia prawego płata płucnego.
Bartek jest podopiecznym Fundacji Śnieżki „Twoja Szansa”. Pomoc materialną można wpłacać na Nr Konta fundacji 23 8642 1139 2013 3902 8554 0001 z dopiskiem „Bartek Hebda”. Każdy może również przekazać 1% swojego podatku dochodowego wystarczy wpisać Nr KRS 0000231088 z dopiskiem „Bartek Hebda”.
Podczas koncertu odbędzie się kwesta na rzecz Bartka, prowadzona przez Stowarzyszenie Pomocy Społecznej „Ad Astram”.
Organizatorzy: 6dawekzycia.pl – Pomoc dla Bartka, Miejski Ośrodek Kultury w Dębicy
Partnerzy: Miasto Dębica, Fundacja Śnieżki „Twoja Szansa”, Stowarzyszenie Pomocy Społecznej „Ad Astram” w Dębicy
Głównym sponsorem koncertu i darczyńcą jest Firma Oponiarska Dębica S.A.

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.