Previous
Next
Previous
Next

Dzien otwarty ZSS Dębica

Zespół Szkół Specjalnych w Dębicy w dniu 17 marca 2015 roku zorganizował  dla mieszkańców powiatu dębickiego Dzień Otwarty. Był on okazją do zapoznania się z bardzo bogatą ofertą placówki. Odwiedziło nas sporo rodziców wraz z dziećmi w różnym wieku. Goście mieli okazje obejrzeć: program artystyczny i prezentację multimedialną o działalności dydaktycznej, opiekuńczej i wychowawczej szkoły. Chętni rodzice wraz ze swoimi pociechami mogli wziąć udział w zajęciach praktycznych z: gospodarstwa domowego, dekoratorstwa, uprawy roślin, stolarstwa i szycia. Urozmaiceniem były też spotkania w grupie harcerzy, plastyków oraz poszukiwaczy nowych edukacyjnych programów multimedialnych . Przybyli goście zapoznali się  z kadrą pedagogiczną, wyposażeniem szkoły w nowoczesny sprzęt służący do: metody Tomatisa, Integracji Sensorycznej, komunikacji alternatywnej AAC oraz w Sali Polisensorycznego Doświadczania Świata . W czasie gdy dzieci pod opieką nauczycieli atrakcyjnie spędzały czas, rodzice mogli skorzystać z konsultacji ze specjalistami. Szeroka i urozmaicona oferta Zespołu Szkół Specjalnych sprawiła że rodzice wynieśli z tego spotkania bardzo pozytywne wrażenia, a dzieci z pewnością nie miały chwili na nudę.

 

Podziel się z innymi

Shares

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.