Previous
Next
Previous
Next

Pierwsza pomoc w Ekonomiku

Każdy z nas może spotkać się z sytuacją zagrożenia zdrowia lub życia. Wiele ofiar wypadków umiera, ponieważ świadkowie nie umieją, bądź boją się udzielić pierwszej pomocy.

Na lekcjach Edukacji dla Bezpieczeństwa uczniowie Zespołu Szkół Ekonomicznych w Dębicy będą mogli lepiej przygotować się do pomocy osobom w nagłym zagrożeniu życia, dzięki Firmie Oponiarskiej Dębica S.A., która ufundowała profesjonalny defibrylator treningowy AED.

Jest to już kolejna pomoc Firmy Oponiarskiej Dębica S.A. w wyposażenie naszej szkoły w środki dydaktyczne służące do ćwiczeń z zakresu udzielania pierwszej pomocy. Wcześniej otrzymaliśmy fantomy resuscytacyjne. Ćwiczenia z wykorzystaniem profesjonalnego sprzętu umożliwiają kolejnym rocznikom uczniów opanowanie umiejętności w warunkach symulacyjnych tak, aby w  chwili, kiedy dojdzie do zdarzenia, mogli zareagować prawidłowo.

„Przekazując defibrylator treningowy pragniemy pomóc pedagogom w jak najlepszym przygotowaniu uczniów, przyszłych uczestników ruchu drogowego, do udzielania pomocy ofiarom wypadków. Ich profesjonalna wiedza i praktyczne umiejętności to gwarancja, że w Dębicy i na Podkarpaciu będzie po prostu bezpieczniej” – powiedziała Monika Garduła, Menedżer ds. Public Relations Firmy Oponiarskiej Dębica S.A..


 

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.