Previous
Next

1,4 miliona złotych dla Dębicy

1.200 tys. złotych na budowę hali sportowej przy Gimnazjum nr 2 oraz 120 tys. zł. na budowę boiska wielofunkcyjnego przy Szkole Podstawowej nr 11 otrzyma miasto Dębica z Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej w ramach realizacji Programu Rozwoju Bazy Sportowej Województwa Podkarpackiego.

W wyniku podziału środków przez Sejmik Województwa Podkarpackiego miasto Dębica otrzyma 1200 tys. zł. na inwestycję pn. „Budowa hali sportowej 28×44 przy Gimnazjum nr 2 w Dębicy”. Środki te będą przekazywane miastu w kolejnych 3 latach w następujących kwotach: 2015 – 150 tys. zł. , 2016 – 200 tys. zł., 2017 – 850 tys. zł.

Drugą dofinansowaną z FRKF inwestycją jest „Budowa boiska wielofunkcyjnego przy SP nr 11 w Dębicy”. Na tę inwestycję na rok 2015 miasto otrzymało kwotę 120 tys. zł.

Trzecia z inwestycji które zostały zgłoszone przez dębicki samorząd miejski do dofinansowania z środków z Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej „Budowa boiska wielofunkcyjnego i kortu tenisowego przy Szkole Podstawowej nr 10 ul. Wagnera w Dębicy” znajduje się na 1 pozycji Listy Rezerwowej z proponowanym dofinansowaniem w kwocie 200 tys. zł. na 2015 r.

Jesteśmy zadowoleni przydziału środków na dofinansowanie dębickich inwestycji oświatowych z Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej przez Sejmik Województwa Podkarpackiego. To działanie dobrze rokuje dla dalszej współpracy z samorządem województwa i radnymi z naszego regionu. Mamy nadzieję, że również trzecia ze zgłoszonych inwestycji, która obecnie znajduje się na liście rezerwowej także uzyska wnioskowane dofinansowanie” – mówi burmistrz Mariusz Szewczyk.  

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.