Previous
Next

Alarm powodziowy na terenie powiatu jasielskiego. Fala wezbraniowa zbliża się w rejon Dębicy.

IMG_3348Dziś od godziny 9.00 na terenie powiatu jasielskiego ogłoszono alarm przeciwpowodziowy. Fala wezbraniowa na Wisłoce dotarła już w okolice Brzostka i zbliża się do Dębicy. Za kilka godzin dotrze w okolice miasta. Na razie jej poziom przekracza stan ostrzegawczy i nie ma niebezpieczeństwa, ale wciąż padający deszcz powoduje przybór wody w rzece.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.