Previous
Next
Previous
Next

W Brzostku Wisłoka przekroczyła stan alarmowy. Fala wezbraniowa dotarła do Dębicy

IMG_3348W Brzostku Wisłoka przekroczyła stan alarmowy. Poziom rzeki wciąż rośnie, wysokie stany wody są również na terenie powiatu jasielskiego. Fala wezbraniowa dotarła właśnie do Dębicy. Rzeka wylewa w okolicach os. Słoneczne na nadbrzeżne łąki, ale nie ma zagrożenia dla miasta. Podnosi się poziom rzeki Wielopolki i Grabinianki.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.