Previous
Next
Previous
Next

W Pilźnie przekroczony stan ostrzegawczy. Poziom wody w Wisłoce wciąż rośnie. Przybiera też Grabinianka.

IMG_3352W Pilźnie Wisłoka przekroczyła stan ostrzegawczy i poziom wody wciąż rośnie. Fala wezbraniowa w ciągu kilku godzin dotrze do Dębicy. Jej czoło powinno pojawić się w okolicach wieczorem. Niepokojąca sytuacja jest w górnym biegu Wisłoki w powiecie jasielskim na terenie którego ogłoszono alarm powodziowy.
Na Grabiniance w Czarnej rzeka powoli zbliża się do stanu ostrzegawczego. Od kilku godzin poziom wody w rzece systematycznie się podnosi, ale nie ma zagrożenia powodziowego.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.