Previous
Next
Previous
Next

Autobus z dziećmi przewrócił się do rowu

pilznoPolicjanci pracują na miejscu wypadku, do którego doszło po godz. 9 w Jodłowej w powiecie dębickim. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca autobusu wiozącego dzieci do kina w Tuchowie, na zakręcie zjechał na pobocze, stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do rowu, gdzie autobus przewrócił się na bok. Autobusem podróżowało 59 dzieci. Trójka dzieci została przewieziona do szpitala na badania. Droga w miejscowości Jodłowa jest zablokowana.
Więcej zdjęć na stronie OSP Pilzno pod tym linkiem
https://www.facebook.com/OSPPilzno/
Źródło: Podkarpacka Policja.
Fot. OSP Pilzno
 

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.