Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Endorfina zaprasza !

kasia mitorajWiosna tuż, tuż. Warto zadbać o kondycję pod okiem trenerów personalnych. Oto pierwszy z nich:  Kasia Mitoraj – magister Wychowania Fizycznego.
Instruktor odnowy biologicznej, gimnastyki korekcyjnej oraz Trener Personalny. Ukończyła szkolenia CPF Funkcjonalny Trening Powięziowy oraz Aktywna w Ciąży. Energiczna i uśmiechnięta optymistka, lubi dużą dawkę ENDORFIN, którą chce przekazywać innym. Jej podejście do ludzi pozwala dokładnie zrozumieć ich potrzeby związane z własnym wyglądem, umiejętnie motywuje do skutecznego działania w kierunku dążenia do zadowolenia ze swojego wyglądu i samopoczucia. Profesjonalna w każdym aspekcie swojej pracy. Zawsze dyspozycyjna i niezawodna.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.