Previous
Next

XVI sesja Rady Miejskiej w Dębicy w najbliższy wtorek 1 marca

ratuszW najbliższy wtorek,  1 marca 2016 r. o godz. 10:00 w Urzędzie Miejskim przy ul. Ratuszowej 2,  odbędzie się  XVI sesja Rady Miejskiej w Dębicy.
Porządek obrad :

 1. Otwarcie sesji i stwierdzenie prawomocności obrad.

 2. Podjęcie uchwał w sprawie:

 1. Zwolnienia w części z opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi.

 2. Zatwierdzenia taryf za zbiorowe zaopatrzenie w wodę i zbiorowe odprowadzanie ścieków.

 3. Uchwalenia Cennika Usług Przewozowych Miejskiej Komunikacji Samochodowej Sp. z o.o. w Dębicy.

 4. Ustalenia sieci publicznych przedszkoli miejskich i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych na terenie Gminy Miasta Dębica.

 5. Szkolnego Programu Stypendialnego Miasta Dębicy.

 6. Sprzedaży nieruchomości oznaczonej nr 481/25, położonej w Dębicy przy ulicy Akademickiej, stanowiącej własność Gminy Miasta Dębica.

 7. Sprzedaży nieruchomości położonej przy ulicy Metalowców w Dębicy stanowiącej własność Gminy Miasta Dębica.

 8. Wyrażenia zgody na zamianę nieruchomości.

 9. Nieodpłatnego nabycia na rzecz Gminy Miasta Dębica w trybie komunalizacji nieruchomości stanowiącej własność Skarbu Państwa.

 10. Wyrażenia zgody na nieodpłatne nabycie lokalu mieszkalnego od Agencji Nieruchomości Rolnych.

 11. Przyjęcia „Programu opieki nad zwierzętami bezdomnymi oraz zapobiegania bezdomności na zwierząt na terenie Gminy Miasta Dębica w 2016 roku”.

 12. Zatwierdzenia projektu statutu Muzeum Regionalnego w Dębicy.

 1. Wnioski Komisji oraz Rad Osiedli.

 2. Interpelacje radnych.

 3. Zapytania radnych i wolne wnioski.

 4. Sprawy różne.

 5. Zamknięcie sesji.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.