Previous
Next
Previous
Next

Otwarte Mistrzostwa Dębicy w Tenisie Stołowym

MISTRZOSTWA_AMATOROW_TENIS_STOLOWY_SP10_plakat201613 lutego na hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 10 w Dębicy odbędą się Otwarte Mistrzostwa Dębicy w Tenisie Stołowym pod patronatem burmistrza Dębicy Mariusza Szewczyka.
Organizatorami mistrzostw są: Uczniowski Klub Sportowy Kępa w Dębicy, Stowarzyszenie „Dziesiątka” oraz Szkoła Podstawowa nr 10 w Dębicy. Patronat nad imprezą objął burmistrz Mariusz Szewczyk. W imprezie której celem jest promowanie i upowszechnianie aktywności sportowej wśród dorosłych oraz popularyzacja tenisa stołowego wezmą udział zawodniczki i zawodnicy którzy nie posiadają licencji zawodowych. Mistrzostwa odbywały będą się w 4 kategoriach: senior (18-35 lat), oldboy (36-50 lat), weteran (51 ….) , samorządowiec.
Program mistrzostw:
– godz. 9.00-9.30- zapisy do turnieju
– godz. 9.30-10.00- losowanie i rozstawienie zawodników
– godz. 10.00- uroczyste rozpoczęcie turnieju
– godz. 10.10-gry turniejowe

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.