Previous
Next

Paweł Jarosz już nie jest szefem ARiMR – u w Dębicy

jarosz„W związku z tym iż PISowskie czystki kadrowe dotarły do mojego Biura Powiatowego z dniem wczorajszym przestałem pełnić funkcję Kierownika Biura Powiatowego. Dziękuję wszystkim za współpracę i wsparcie pozdrawiam” – wpis takiej treści na swoim profilu FB umieścił radny Paweł Jarosz, będący do tej pory szefem oddziału Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Dębicy. Jego dymisja oznaczać może, że jeśli w dębickim starostwie dojdzie do zmian to odbędzie się ona bez udziału członków  PSL – członkiem właśnie tej partii jest odwołany z funkcji radny.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.