Previous
Next
Previous
Next

Uroczystości pogrzebowe śp. ks. prałata Stanisława Fiołka rozpoczną się w niedzielę 21 lutego o godz. 17.00

pogrzeb18 lutego 2016 r. ok. godz. 17.30 w wieku 83 lat zmarł ks. prał. Stanisław Fiołek, emerytowany długoletni proboszcz parafii Św. Jadwigi w Dębicy. Uroczystości pogrzebowe śp. ks. prałata Stanisława Fiołka rozpoczną się w niedzielę 21 lutego o godz. 17.00. W poniedziałek 22 lutego, o godz. 15 w kościele pw. Św. Jadwigi rozpocznie się msza pogrzebowa kapłana. Ks. Stanisław Fiołek zostanie pochowany na cmentarzu parafialnym przy ulicy Cmentarnej w Dębicy.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.