Previous
Next
Previous
Next

Świetne wyniki dębickich karateków

karate 027Jakub Gancarz z Dębickiego Klubu Kyokusin Karate wychowanek Adama Szeli zajął pierwsze miejsce w kumite podczas Międzynarodowych Mistrzostw Młodzików Karate Kyokusin, które odbyły się 12 marca w Leżajsku. Drugi z zawodników dębickiego klubu karate Mateusz Cielec zajął w tych mistrzostwach trzecie miejsce. 

W Mistrzostwach wzięło udział ponad 70 zawodników z Tarnobrzega, Kielc, Leżajska, Jasła, Dębicy, Nowego Sącza, Brzostka,Gorzyc, Przeworska, Skarżyska, Kolbuszowej, Limanowej i Chrzanowa.
Jakub Gancarz zwyciężył w kumite w kategorii do 65 kg, natomiast Mateusz Cielec w kumite w kategorii młodzików do 60 kg zajął trzecie miejsce.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.