Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Bezpłatne warsztaty „Sady Tradycyjne”

sady7 maja o godzinie 10:00 w Centrum Edukacji Ekologicznej w Stobiernej odbędą się warsztaty pn: „Sady Tradycyjne”, które poprowadzi Pan Grzegorz Hodun – specjalista pracujący na co dzień w Instytucie Sadownictwa w Skierniewicach. Będzie to kolejne z serii spotkań mających na celu propagowanie zakładania tradycyjnych sadów przydomowych, ochronę różnorodności biologicznej oraz naukę pielęgnacji sadów tradycyjnych włącznie ze szczepieniem drzewek. Plan warsztatów zostanie podany w późniejszym terminie.
Serdecznie zapraszamy do udziału w warsztatach wszystkich chętnych.
Zgłoszenia prosimy wysyłać drogą e-mailową: kierownikcee@gmail.com lub telefonicznie: 724 346 922 do 5 maja.
 

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.