Previous
Next

Dzień Flagi w Dębicy

???????????????????????????????Ponad 600 dzieci z dębickich przedszkoli i szkół podstawowych (klasy zerówkowe) z nauczycielkami i wychowawczyniami, mieszkańcy Dębicy oraz władze miasta i powiatu dzisiaj 29 kwietnia uczestniczyło w uroczystych obchodach Dnia Flagi które odbyły się na dębickim Rynku.
Wierszem „Kto Ty jesteś” i okolicznościowym wystąpieniem burmistrza Dębicy Mariusza Szewczyka nawiązującym do ustanowienia Święta Flagi o godz. 10.30 na dębickim rynku z udziałem kilkuset dzieci, mieszkańców miasta i władz lokalnych rozpoczęły się obchody Dnia Flagi w Dębicy. Podczas happeningu wystąpił zespół „Igloopolanie” prezentując m.in. Krakowiaka a dzieci z dębickich placówek oświatowych zaprezentowały tańce narodowe wśród których znalazł się Polonez Warszawski oraz rozwinęły kilkunastometrową biało- czerwoną flagę na dębickim Rynku. Momentem kulminacyjnym obchodów Dnia Flagi było wypuszczenie w niebo ponad 600 białych i czerwonych balonów. Organizatorem happeningu z okazji Dnia Flagi był Wydział Promocji Urzędu Miejskiego w Dębicy i Przedszkole Miejskie nr 1 w Dębicy.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.