Previous
Next
Previous
Next

Nie masz czasu na sprzątanie? Zrobimy to za Ciebie!

Housewife Ready To Fight With Spray Bottle and MopCodzienne sprzątanie może dać w kość i nic dziwnego, że coraz chętniej korzystamy z usług firm wyspecjalizowanych w robieniu porządków. Kilka miesięcy temu na dębickim rynku pojawiła się nowa firma w tej branży.
„Misją firmy jest pomoc ludziom zapracowanym, osobom starszym z ograniczoną możliwością poruszania się oraz ich opiekunom. Podstawą naszej działalności jest sprzątanie mieszkań, domów i firm. Zajmują sie tym wykwalifikowani pracownicy posiadający niezbędne doświadczenie. Pracujemy używając niezawodnego sprzętu i środków czyszczących o najwyższej skuteczności. Obsługujemy klientów indywidualnych i biznesowych. Oferujemy usługi jednorazowe i abonamentowe. Ceny ustalane są indywidualnie po wnikliwej analizie. Jesteśmy elastyczni, potrafimy dopasować się do wymagań klienta” – zachęcają właściciele firmy. Więcej informacji na temat oferty firmy można uzyskać pod numerem telefonu 501 659 429.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.