Previous
Next
Previous
Next

Zablokowana droga w Lubzinie

policePolicjanci zabezpieczają odcinek drogi krajowej nr 94 w miejscowości Lubzina w powiecie ropczycko-sędziszowskim. Kierowca pojazdu ciężarowego zjechał częściowo na pobocze i wtedy ciężarówka zaczęła się przechylać. Droga jest zablokowana. Policjanci kierują na objazdy.    Do zdarzenia doszło po godz. 8, na odcinku drogi krajowej nr 94 w Lubzinie w powiecie ropczycko-sędziszowskim. Straż pożarna zabezpiecza ciężarówkę, której kierowca zjechał częściowo na pobocze, gdzie pojazd zaczął przechylać się na bok.  Droga jest całkowicie zablokowana. Wyznaczono objazdy – samochody ciężarowe jadące od Dębicy w miejscowości Pustynia kierowane są na autostradę, jadące z drugiej strony kierowane są na autostradę w miejscowości Olchowa, w Ropczycach pojazdy kierowane są na Mielec, a samochody osobowe przez Paszczynę.
 
 

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.